Weekend DETOX w kwietniu 2018

Czas zainaugurować wiosnę i zadbać o swoją energię i świeżość ! Weekend DETOX to weekend diety koktajlowej plus ćwiczeń, który pomoże Ci oczyścić organizm i ruszyć w wiosnę z nowa energią! Nasz program jest też świetnym wstępem do przejścia na wiosenną-lżejszą dietę !

W ramach weekend DETOX przygotujemy dla Ciebie 2 zestawy po 5 koktajli (jeden na sobotę, drugi na niedzielę) oczyszczająco – odżywiających.

Uwaga! W ramach kwietniowych edycji mamy dwie nowe opcje: 

• zamowienie poza koktajlami detoks-zupy, która może być uzupełnieniem płynnej diety detoksowej -zastępuje jeden lub dwa posiłki koktajlowe )opcja dla potrzebujących więcej energii lub źle znoszących zimno) oraz może być idealnym rozwiązaniem na dzień lub dwa po-detoksie

• przedłużenie detoksu o 1,2 lub 3 dni – dotyczy terminu 28/29.04.2018

Koktajle odbieramy w sobotę i niedzielę rano (9:00-10:00) w jednej z naszych dwóch lokalizacji na Krzykach – Racławicka lub Jastrzębia (do umówienia na bieżąco). 

Ponadto w programie są dwa treningi:

W sobotę o 10:00 pilates i w niedzielę o 10:00 DETOX joga. 
WEEKEND DETOX to propozycja weekendowego oczyszczania poprzez dietę i ruch. Dwudniowy program zrewitalizuje ciało, odciąży metabolizm, sprowokuje procesy oczyszczania komórkowego i regeneracji, a także da dużo dobrej energii.

Zapisy: najlepiej min 5 dni przed, ponieważ w ramach programu na kilka dni przed WEEKEND DETOX rekomendujemy ograniczenie pewnych produktów w diecie na czas przygotowania. Szczegóły po zapisaniu się do programu.

Ceny:

160 PLN za pakiet 2 dni koktajle plus dwa treningi  

120 PLN za pakiet 2 dni koktajle

50 PLN za każdy dodatkowy dzień koktajli

40 PLN za detoks-zupę 1l. (na jeden lub dwa dni)

ZAPISY I INFORMACJE:Agata Makowska +48 501 76 56 36, wdechwydechstudio@gmail.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: