o mnie

Nazywam się Agata Makowska, od najmłodszych lat ruch jest centrum mojego życia. Od 21 lat jestem tancerką flamenco, przez kilkanaście lat praktykowałam hatha-jogę, a od dziecka trenowałam sport i uczyłam się klasycznego baletu. To właśnie taniec – moja ogromna pasja – poprzez poważną kontuzję kręgosłupa, doprowadził mnie do metody Pilatesa.

Zostałam trenerką (szkolenia w Reha-Fit, Open-Mind Fitness School, My Pilates Methods) i ogromną fanką pilatesu, a z tej pasji zrodziła się koncepcja wdech / wydech studio (wcześniej Morning Movement Pilates Studio). Konstruując treningi dla grup, czy Klientów indywidualnych, korzystam z całego mojego doświadczenia ruchowego, niejednokrotnie wzbogacając klasyczne, pilatesowe lekcje, o ćwiczenia rozciągające, wzmacniające lub integrujące.

Mam przyjemność pracować zarówno z tancerzami i aktorami, jak i z Klientami, którzy w pilates spełniają swoją potrzebę ruchu i dbania o ciało i umysł lub potrzebują go do poprawienia swojej sprawności np. po kontuzjach.

Jestem wyznawczynią filozofii slow fitnessuważam, że każda osoba odnajduje w końcu swój ruch i swoje cele z nim związane, a regularne trenowanie jest tak samo ważne, jak codzienne nakładanie na twarz kremu.

Z wykształcenia jestem psycholożką, prywatnie pasjonatką minimalizmu i slow – life, zdrowego jedzenia i detoksów, wegetarianką i mamą kilkuletniej Rity.