SLOW LIFE essentials by wdech / wydech 


Jakiś czas zastanawiałam się czy ten pomysł nie jest banalny! Przecież wszyscy to wiedzą, myślą podobnie i tak dalej. Ale niekoniecznie! Kilka dni temu miałam okazje przedstawić właśnie ten temat na konferencji rozwojowej CISCO Women of Impact 2018 i…. chwyta. To znaczy budzi zainteresowanie, emocje i partycypację! Tak!!!

Dlatego już z całkowitą pewnością zapowiadam na blogu cykl : SLOW LIFE essentials by wdech / wydech! Będę Wam pisać o idei slow life i jej przejawach w konkretnych obszarach naszego życia. Od snu począwszy na relacjach i wytwarzaniu kultury codzienności kończąc. 

A cały pomysł rodził sie już trochę czasu temu, gdy w lutym, siedząc sobie nad polskim zimowym morzem i nie robiąc nic specjalnego, zrobiłam mnóstwo dla siebie💛 i tutaj właśnie w tym nic, które znaczy wiele, powstała idea pierwszego cyklu na blogu.

Myślę, że trafi w Wasz gust, bo w studio ma miejsce mnóstwo rozmów o jedzeniu, spaniu, dbaniu, sprzątaniu, kosmetyce, praktykach zdrowotnych, szczęścia i ducha. Z przyjemnością podzielę się z Wami moimi odkryciami i pomysłami, a także pod postami pozostawię miejsce na dyskusję o Waszych 💫

Na mojej liście jest: sen, zdrowie, relacje z ludźmi, relacje z przedmiotami, relacja z czasem, relacja z pieniędzmi, jedzenie/gotowanie, pielęgnacja ciała, ekologiczny dom, rozwój osobisty, nawyki, praktyki ciała / ruch , praktyki ducha, słowa… ufff jest tego trochę. A może i Wy coś dodacie ? 

Zapraszam i wypatrujcie pierwszego w cyklu postu o śnie:) 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: