Agata Makowska

Założycielka wdech / wydech studio, właścicielka wdech / wydech pilates studio i współwłaścicielka wdech / wydech joga&pilates

Od moich najmłodszych lat ruch jest centrum mojego życia. Od 23 lat jestem tancerką flamenco, przez kilkanaście lat praktykowałam hatha-jogę, a od dziecka trenowałam sport i uczyłam się klasycznego baletu. To właśnie taniec – moja ogromna pasja – poprzez poważną kontuzję kręgosłupa, doprowadził mnie do metody Pilatesa.

Zostałam trenerką (szkolenia w Reha-Fit, Open-Mind Fitness School, My Pilates Methods) i ogromną fanką pilatesu, a z tej pasji zrodziła się koncepcja wdech / wydech studio (wcześniej Morning Movement Pilates Studio). Konstruując treningi dla grup, czy Klientów indywidualnych, korzystam z całego mojego doświadczenia ruchowego, niejednokrotnie wzbogacając klasyczne, pilatesowe lekcje, o ćwiczenia rozciągające, wzmacniające lub integrujące.

Mam przyjemność pracować zarówno z tancerzami i aktorami, jak i z Klientami, którzy w pilates spełniają swoją potrzebę ruchu i dbania o ciało i umysł lub potrzebują go do poprawienia swojej sprawności np. po kontuzjach.

Jestem wyznawczynią filozofii slow fitness – uważam, że każda osoba odnajduje w końcu swój ruch i swoje cele z nim związane, a regularne trenowanie jest tak samo ważne, jak codzienne nakładanie na twarz kremu.

Z wykształcenia jestem psycholożką, prywatnie pasjonatką minimalizmu, sztuki współczesnej i slow – life, zdrowego jedzenia i detoksów, wegetarianką i mamą kilkuletniej Rity.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s